EKSPERTMAR MARCIN STAWICKI
MARCIN STAWICKI - RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY

Inż. Marcin Stawicki dla zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług korzysta z licencjonowanych na rynku polskim programów eksperckich. Ciągły kontakt z tymi Firmami pozwala na pełne wykorzystanie w pracy rzeczoznawczej tych narzędzi ale również do bieżącej i najszybszej ich aktualizacji.


Są to firmy:

  • DAT POLSKA - dystrybutor profesjonalnego programu do identyfikacji pojazdów i kalkulowania kosztów naprawy opartego na najdokładniejszych danych od producentów pojazdów (również z rynku niemieckiego),

  • AUDATEX Polska - dystrybutor programu do kosztorysowania napraw powypadkowych pojazdów posiadającego jedną z największych (również co do wcześniejszych lat)  bazę danych związanych z technologią napraw i cenami części,

  • INFO- EXPERT - firma zajmującą się monitoringiem rynku cen pojazdów używanych, korzystającą z zasad wycen opracowanych przez polskich rzeczoznawców.

 

Jako członek Ogólnopolskiego Zespołu Biegłych Sądowych i Rzeczoznawców (www.autokor.pl) i członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego korzysta nie tylko z najbardziej profesjonalnych metod badawczych ale i baz danych do których nie ma dostępu nawet wiele innych podmiotów gospodarczych świadczących usługi takie jak on.

EKSPERT-MAR - inż. Marcin Stawicki - poczta@ekspertmar.pl